SEA TO SUMMIT Materac COMFORT PLUS INSULATED Large

SKU
9327868085019
969,00 zł
Dostępność: W magazynie
Czas dostawy: 5 dni
Inpost: 9.95 zł
Kurier DPD: 9.95 zł
Poczta Polska: 9.95 zł
Materac wyposażony w 2 niezależne warstwy komór powietrznych. Doskonale izoluje od podłoża i zapewnia komfortowy sen. Sprawdzony podczas nocy pod gwiazdami i w schronisku górskim.Comfort Plus Insulated wykonano w technologii Air Sprung Cells. Dzięki niej dostosuje się do kształtu ciała użytkownika, zapewniając maksymalną wygodę podczas snu.Materac posiada 2 niezależne warstwy komór powietrznych, które umożliwiają oddzielne napompowanie każdej z nich. Górna warstwa pozwala na dostosowanie poziomu nadmuchania materaca zgodnie z preferencjami użytkownika. Górna warstwa pozwala na dostosowanie poziomu nadmuchania materaca zgodnie z preferencjami użytkownika.

Dolna warstwa daje możliwość odpowiedniej ochrony przed nierównościami podłoża. Taka konstrukcja to dodatkowe zabezpieczenie – w wypadku przebicia jednej z warstw można wykorzystać drugą.Szeroki, jednokierunkowy wentyl zapobiega uciekaniu powietrza. Pozwala błyskawicznie napompować matę. Do materaca dołączono zestaw naprawczy i pokrowiec transportowy.TECHNOLOGIETechnologia Air Sprung CellsAir Sprung Cells to bazowa technologia zastosowana w materacach Sea To Summit. Do materaca dołączono zestaw naprawczy i pokrowiec transportowy.TECHNOLOGIETechnologia Air Sprung CellsAir Sprung Cells to bazowa technologia zastosowana w materacach Sea To Summit.

To także powód, dlaczego śpi się na nich tak wygodnie. Materace są zbudowane z licznych, połączonych ze sobą komór powietrznych zwanych Air Sprung Cells. Komory dopasowując się do kształtu ciała, zapewniają poczucie miękkości i komfortu.Exkin Platinum Exkin Platinum to ultralekki, nietkany materiał pokryty metalizowaną warstwą izolacyjną. Technologia ta odbija straty cieplne z powrotem do użytkownika.Izolacja THERMOLITEAby osiągnąć wysoką wartość CLO przy zachowaniu niskiej wagi materaca, Izolację Thermolite wykonano ze specjalnie opracowanych włókien. Technologia ta odbija straty cieplne z powrotem do użytkownika.Izolacja THERMOLITEAby osiągnąć wysoką wartość CLO przy zachowaniu niskiej wagi materaca, Izolację Thermolite wykonano ze specjalnie opracowanych włókien.

Włókna syntetyczne zbudowane z unikalnych fałd 3D zapewniają doskonałe ciepło i lepszą wytrzymałość. Współpraca izolacji i technologii Air Sprung Cells zapobiega utracie temperatury z ciepłego ciała do chłodnego podłoża.Tłoczona powłoka TPU Formuły TPU to znacznie skuteczniejsza technika od powszechnie stosowanej na rynku laminacji, która jest mniej odporna na rozwarstwienie. Aby zapobiec rozwojowi grzybów i pleśni, wewnątrz materaca powłokę TPU wzbogacono dodatkową warstwą antybakteryjną. Dzięki temu możesz w bezpieczny i higieniczny sposób nadmuchać materac za pośrednictwem jednego z 2 dostępnych wentyli.Nylon 40DDla uzyskania maksymalnej wytrzymałości materac wykonano ze wzmocnionego nylonu 40D. Dzięki temu możesz w bezpieczny i higieniczny sposób nadmuchać materac za pośrednictwem jednego z 2 dostępnych wentyli.Nylon 40DDla uzyskania maksymalnej wytrzymałości materac wykonano ze wzmocnionego nylonu 40D.

Natomiast wewnątrz, dla uzyskania efektu szczelności oraz plastyczności, zastosowano materiał TPU. Zewnętrzną warstwę materaca pokryto cienką powłoką PU, redukującą śliskość powierzchni, zwiększającą wytrzymałość na uszkodzenia i ułatwiającą punktową naprawę za pomocą samoprzylepnych plastrów.SEA TO SUMMIT to australijska marka zachęcająca ludzi do aktywnego trybu życia. Produkuje akcesoria turystyczne i sportowe, niezbędne podczas aktywności outdoorowych.

Cechy

 • warstwa wierzchnia: nylon ripstop 40D
 • środkowa warstwa: nylon 40D
 • warstwa wewnętrzna: białe TPU z systemem antybakteryjnym
 • wymiary: 201 x 64 cm
 • szerokość w ramionach: 64 cm
 • szerokość w nogach: 47 cm
 • wymiary po spakowaniu: ø 12 x 26 cm
 • ilość komór powietrznych Air Sprung Cells: 696
 • R-value: 5
 • waga: 1015 g
 • struktura 2-warstwowa Dual Layer – 2 niezależne warstwy komór powietrznych
 • 2 niezależne zawory – każdą z warstw pompuje się osobno
 • w przypadku przekłucia jednej z warstw materaca można wykorzystać drugą
 • szeroki wentyl ułatwiający nadmuchiwanie
 • jednokierunkowy przepływ powietrza zabezpiecza przed stratami powietrza
 • zestaw naprawczy: 6 łatek samoprzylepnych + zapasowy wentyl
 • doskonała izolacja od podłoża
 • maksymalny komfort snu
 • nagrodzony tytułami: Editors Choice 2015 przyznawanym przez Magazyn Backpaker, Out Door Industry Award 2014, Best New Gear Outdoor Retailer Summer 2014 przyznawanym przez Gear Institute, ISPO Award Gold Winner 2015/2016
     .
     Więcej informacji
     Marka Sea To Summit
     Napisz własną recenzję
     Napisz opinię o produkcie:SEA TO SUMMIT Materac COMFORT PLUS INSULATED Large
     Twoja ocena

     Inne produkty tej marki

     1. -20%
      Nowy
      Rating:
      0%
      SEA TO SUMMIT Poduszka AEROS PILLOW PREMIUM large Sea To Summit
      Cena regularna 149,00 zł Cena specjalna 119,20 zł
     2. -20%
      Nowy
      Rating:
      0%
      SEA TO SUMMIT Poduszka AEROS PILLOW PREMIUM regular Sea To Summit
      Cena regularna 149,00 zł Cena specjalna 119,20 zł
     3. -10%
      Nowy
      Rating:
      0%
      SEA TO SUMMIT Kubek składany X-CUP grey Sea To Summit
      Cena regularna 39,90 zł Cena specjalna 35,91 zł