SEA TO SUMMIT Materac COMFORT LIGHT Long

SKU
9327868084906
699,00 zł
Dostępność: W magazynie
Czas dostawy: 5 dni
Inpost: 9.95 zł
Kurier DPD: 9.95 zł
Poczta Polska: 9.95 zł
Materac o strukturze hybrydowej z dodatkową warstwą komór powietrznych. Wersja long. Wykonany z nylonu wzmacnianego techniką Ripstop. Z wewnętrzną warstwą z systemem antybakteryjnym zapobiegającą namnażaniu się bakterii.Comfort Light posiada strukturę hybrydową. Z wewnętrzną warstwą z systemem antybakteryjnym zapobiegającą namnażaniu się bakterii.Comfort Light posiada strukturę hybrydową.

W obszarze torsu, który potrzebuje najwięcej ciepła, umieszczono podwójną warstwę komór powietrznych. Z kolei w okolicach głowy i nóg, gdzie tego ciepła potrzeba mniej, zastosowano pojedynczą warstwę. Takie rozwiązanie skutkuje maksimum komfortu przy zachowaniu minimalnej wagi.Comfort Light wyposażono w szeroki wentyl, który pozwala szybko napompować materac. Jego jednokierunkowa praca zapobiega niekontrolowanym stratom powietrza. Jego jednokierunkowa praca zapobiega niekontrolowanym stratom powietrza.

Do materaca dołączono zestaw naprawczy – 6 samoprzylepnych łatek i zapasowy wentyl.TECHNOLOGIETechnologia Air Sprung CellsAir Sprung Cells to bazowa technologia zastosowana w materacach Sea To Summit. To także powód, dlaczego śpi się na nich tak wygodnie. Materace są zbudowane z licznych, połączonych ze sobą komór powietrznych zwanych Air Sprung Cells. Komory dopasowując się do kształtu ciała, zapewniają poczucie miękkości i komfortu.Tłoczona powłoka TPU Formuły TPU to znacznie skuteczniejsza technika od powszechnie stosowanej na rynku laminacji, która jest mniej odporna na rozwarstwienie. Komory dopasowując się do kształtu ciała, zapewniają poczucie miękkości i komfortu.Tłoczona powłoka TPU Formuły TPU to znacznie skuteczniejsza technika od powszechnie stosowanej na rynku laminacji, która jest mniej odporna na rozwarstwienie.

Aby zapobiec rozwojowi grzybów i pleśni, wewnątrz materaca powłokę TPU wzbogacono dodatkową warstwą antybakteryjną. Dzięki temu możesz w bezpieczny i higieniczny sposób nadmuchać materac za pośrednictwem jednego z 2 dostępnych wentyli.Nylon 40DDla uzyskania maksymalnej wytrzymałości materac wykonano ze wzmocnionego nylonu 40D. Natomiast wewnątrz, dla uzyskania efektu szczelności oraz plastyczności, zastosowano materiał TPU. Zewnętrzną warstwę materaca pokryto cienką powłoką PU, redukującą śliskość powierzchni, zwiększającą wytrzymałość na uszkodzenia i ułatwiającą punktową naprawę za pomocą samoprzylepnych plastrów.SEA TO SUMMIT to australijska marka zachęcająca ludzi do aktywnego trybu życia. Zewnętrzną warstwę materaca pokryto cienką powłoką PU, redukującą śliskość powierzchni, zwiększającą wytrzymałość na uszkodzenia i ułatwiającą punktową naprawę za pomocą samoprzylepnych plastrów.SEA TO SUMMIT to australijska marka zachęcająca ludzi do aktywnego trybu życia.

Produkuje akcesoria turystyczne i sportowe, niezbędne podczas aktywności outdoorowych.

Cechy

 • warstwa wierzchnia: nylon ripstop 40D
 • środkowa warstwa: nylon 40D
 • warstwa wewnętrzna: białe TPU z systemem antybakteryjnym
 • wymiary: 201 x 64 cm
 • wymiary po spakowaniu: ø 8,5 x 20 cm
 • ilość komór powietrznych Air Sprung Cells: 396
 • R-value: 1
 • waga: 615 g
 • struktura hybrydowa
 • szeroki wentyl ułatwiający nadmuchiwanie
 • zestaw naprawczy: 6 łatek + zapasowy wentyl
 • wygodny
 • wytrzymały
 • nagrodzony wyróżnieniem Best New Gear Outdoor Retailer Summer 2014, przyznawanym przed Gear Institute
     .
     Więcej informacji
     Marka Sea To Summit
     Napisz własną recenzję
     Napisz opinię o produkcie:SEA TO SUMMIT Materac COMFORT LIGHT Long
     Twoja ocena

     Inne produkty tej marki

     1. -20%
      Nowy
      Rating:
      0%
      SEA TO SUMMIT Poduszka AEROS PILLOW PREMIUM large Sea To Summit
      Cena regularna 149,00 zł Cena specjalna 119,20 zł
     2. -20%
      Nowy
      Rating:
      0%
      SEA TO SUMMIT Poduszka AEROS PILLOW PREMIUM regular Sea To Summit
      Cena regularna 149,00 zł Cena specjalna 119,20 zł
     3. -10%
      Nowy
      Rating:
      0%
      SEA TO SUMMIT Kubek składany X-CUP grey Sea To Summit
      Cena regularna 39,90 zł Cena specjalna 35,91 zł