SUUNTO Czujnik FOOT POD Mini

SKU
6417084169518
259,00 zł
Dostępność: Brak
Czas wysyłki:
Tego towaru nie mamy w naszym magazynie – sprowadzamy go od stałego dostawcy.
Paczkomat 24/7: 14.99 zł
Kurier DHL: 20.99 zł
Poczta Polska: 16.49 zł
Czujnik FOOT POD Mini do  bezprzewodowego śledzenia szybkości i odległości podczas treningu. Foot POD Mini waży tylko 9 gramów, jest o 80% mniejszy i 66% lżejszy od poprzedniej wersji, a jego bateria starcza na dwa razy dłużej (400 godzin). Pomiar prędkości i odległości podczas chodzenia lub biegania
  • Służy do pomiaru prędkości i odległości podczas ćwiczeń wykonywanych w domu i na wolnym powietrzu.
  • Bardzo lekki: 9 g / 0,3 uncji
  • Żywotność baterii 400 godzin 
  • Wodoszczelność: 10 m / 33 stopy 
  • Odporna na zakłócenia transmisja ANT
  • Bateria wymieniana przez użytkownika
  • UWAGA! Produkt wyciągnięty z opakowania
Czujnik Suunto Foot POD Mini służy do pomiaru i rejestracji informacji o prędkości oraz odległości podczas chodzenia lub biegania.Dokładnie oceń swoje możliwości za pomocą bardzo lekkiego i wytrzymałego czujnika Foot POD Mini. Czujnik ten mocuje się wygodnie do sznurówek i łączy z urządzeniem Suunto t3, t4, t6, Quest lub M5. Umożliwia on monitorowanie oraz rejestrowanie w czasie rzeczywistym prędkości, odległości i informacji o tempie, czyli parametrów niezbędnych dla biegaczy lub piechurów, którzy chcą poprawić swoje wyniki i zoptymalizować trening.Połączenie szczegółowych informacji o parametrach biegu, zarejestrowanych przez czujnik Foot POD Mini, z danymi fizjologicznymi, zgromadzonymi przez urządzenie do pomiaru tętna Suunto, pozwoli dogłębnie przeanalizować i zrozumieć każdy trening. Umożliwia on monitorowanie oraz rejestrowanie w czasie rzeczywistym prędkości, odległości i informacji o tempie, czyli parametrów niezbędnych dla biegaczy lub piechurów, którzy chcą poprawić swoje wyniki i zoptymalizować trening.Połączenie szczegółowych informacji o parametrach biegu, zarejestrowanych przez czujnik Foot POD Mini, z danymi fizjologicznymi, zgromadzonymi przez urządzenie do pomiaru tętna Suunto, pozwoli dogłębnie przeanalizować i zrozumieć każdy trening.

Bateria o żywotności do 400 godzin gwarantuje, że nie stracisz cennych danych.Po każdym przebytym kilometrze i z każdą godziną treningu przekonujesz się, że każdy krok ma znaczenie. Załóż czujnik Foot POD Mini i zacznij swą podróż..
Więcej informacji
Marka Suunto
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:SUUNTO Czujnik FOOT POD Mini
Twoja ocena

Zobacz również

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera produktów.