GoPro Kamera HERO7 Silver

SKU
818279023220
1 449,00 zł
Dostępność: Brak
Czas dostawy:
Inpost: 9.95 zł
Kurier DPD: 9.95 zł
Poczta Polska: 9.95 zł
Rejestruj każdą przygodę najnowszą kamerą od GoPro – HERO7 Silver. Steruj nią głosowo. Korzystaj z aplikacji GoPro, by automatycznie kopiować je do telefonu, i udostępniaj całemu światu.Nad szczytami, na polanach i równinach. W chmurach i pod wodą. W chmurach i pod wodą.

W biegu i statycznie. Wszędzie tam, gdzie przeżywasz coś fascynującego, musisz mieć najnowsze HERO7 Silver. To świetny kompan dużych i małych przygód, który tworzy płynne filmy w rozdzielczości 4K, a pełne życia zdjęcia rejestruje w trybie WDR. Wbudowany GPS pozwala śledzić szybkość, wysokość i odległość. Wbudowany GPS pozwala śledzić szybkość, wysokość i odległość.

Intuicyjny ekran dotykowy, aplikacja GoPro, rejestrowanie w pionie, sterowanie głosowe – to wszystko po to, by ułatwić Ci rejestrowanie fascynujących chwil.Filmy w rozdzielczości 4K30 To już najwyższa jakość. Rozdzielczość 4K to niesamowite doznania wizualne. Możesz także nagrywać filmy poklatkowe, aby przekształcać długie wydarzenia w krótkie, łatwe do udostępnienia chwile.Wytrzymałość i wodoszczelnośćDziel się wrażeniami, których nie można uchwycić telefonem. Kamera HERO7 Silver jest wytrzymała, wodoszczelna do głębokości 10 m i gotowa na każdą przygodę.Intuicyjny ekran dotykowyŻaden użytkownik smartfona nie będzie miał problemów z obsługą HERO7 Silver. Kamera HERO7 Silver jest wytrzymała, wodoszczelna do głębokości 10 m i gotowa na każdą przygodę.Intuicyjny ekran dotykowyŻaden użytkownik smartfona nie będzie miał problemów z obsługą HERO7 Silver.

Uproszczone tryby nagrywania i zoptymalizowane ustawienia ułatwiają nawigację. Wystarczy przesunąć i dotknąć.Sterowanie głosowe Jeśli masz zajęte ręce, kamerą możesz sterować głosowo. Proste polecenia w stylu „GoPro, take a photo”, „GoPro, start recording” ułatwią Ci nagrywanie.Zdjęcia 10 MP w trybie WDR Kamera HERO7 Silver rejestruje piękne, żywe zdjęcia w rozdzielczości 10 MP, nawet w trudnych warunkach z jasnym oświetleniem i cieniami. W trybie seryjnym można zrobić 15 zdjęć w ciągu jednej sekundy.Stabilizacja obrazuZ tą kamerą zapomnisz o drganiach obrazu. HERO7 Silver nagrywa płynne, stabilne filmy. HERO7 Silver nagrywa płynne, stabilne filmy.

I to bez względu na to, czy jeździsz na rolkach, nurkujesz przy brzegu, czy bawisz się z dziećmi na podwórku.Rejestrowanie w pionie Już nie będzie problemów z robieniem zdjęć w pionie. Rób zdjęcia i nagrywaj filmy w orientacji pionowej. To wręcz idealne rozwiązanie do wykorzystania w serwisie Snapchat i usłudze Instagram Stories.Programator czasowy Już nie będzie więcej problemów ze zdjęciami grupowymi. Nie będziesz musiał prosić obcych o pomoc. Nie będziesz musiał prosić obcych o pomoc.

Dzięki programatorowi czasowemu możesz za pomocą kamery GoPro łatwo zrobić selfie lub zdjęcie grupowe z całą załogą w kadrze.Naklejki z danymi dotyczącymi wydajności z GPSOd teraz możesz do swoich filmów dodawać naklejki w aplikacji GoPro. Pokażą one m.in. Twoją szybkość, wysokość i pokonaną odległość.Powiększanie dotykiem Bądź bliżej akcji. Idealnie komponuj zdjęcia i filmy, po prostu dotykając ekranu (opcja możliwa tylko w przypadku zdjęć i wybranych trybów wideo).Krótkie klipyWszyscy znawcy Instagrama wiedzą, że w krótkich filmikach tkwi ich siła. Idealnie komponuj zdjęcia i filmy, po prostu dotykając ekranu (opcja możliwa tylko w przypadku zdjęć i wybranych trybów wideo).Krótkie klipyWszyscy znawcy Instagrama wiedzą, że w krótkich filmikach tkwi ich siła.

Nagrywaj 15- lub 30-sekundowe klipy wideo, które mają odpowiednią długość do udostępnienia.Filmy w 2-krotnie zwolnionym tempieW zwolnionym tempie wszystko nabiera innego wyrazu. Oglądaj zabawne, wzniosłe i wszystkie ciekawe chwile w pełni ich piękna.Przesyłanie bezpośrednio do relacji na Instagramie Dodawaj zdjęcia do swojej relacji bezpośrednio z aplikacji GoPro i dziel się wszystkimi przygodami na wodzie, piasku i śniegu, których po prostu nie dałoby się zarejestrować telefonem.Automatyczne przesyłanie do telefonuDroga od zrobienia zdjęcia do jego udostępnienia nigdy nie była tak krótka. Zdjęcia i filmy są przenoszone bezpośrednio do aplikacji GoPro, dzięki czemu można je szybko publikować, wysyłać w wiadomościach i przesyłać za pośrednictwem serwisów Twitter lub Snapchat2.Obsługa funkcji QuikStories Kamera HERO7 Silver automatycznie wysyła materiały do aplikacji GoPro, gdzie są przekształcane w efektowne filmy z muzyką, efektami i możliwością udostępniania.Zgodność z akcesoriami GoProZałóż. Zamocuj. Zamocuj.

Zakochaj się. Dzięki możliwości wykorzystania ponad 30 akcesoriów możesz rejestrować wyjątkowe ujęcia i ukazywać sceny ze swojego życia w zupełnie nowy, kreatywny sposób.Obsługa szybkiego ładowania Nie przegap nic. Dzięki zasilaczowi Supercharger (sprzedawany oddzielnie) możesz szybko naładować kamerę i wrócić do nagrywania.Filmy
  Filmy Filmy poklatkowe Zwolnione tempo Krótkie klipy 4K30, 1440p60, 1440p30, 1080p60, 1080p30 Interwały 0,5 sek. 2-krotnie Interwały 15 i 30 sek.
Zdjęcia
  Zdjęcia Tryb seryjny 10 MP 15 MP przy 10 kl./s
Zestaw zawiera:
 • kamera HERO7 Silver
 • ramka montażowa HERO7 Silver
 • wbudowana bateria HERO7 Silver
 • szybkozłączka
 • śruba skrzydełkowa
 • mocowanie do powierzchni płaskich
 • mocowanie do powierzchni zakrzywionych
 • kabel USB

Cechy

 • wymiary: 45 x 62 x 28 mm
 • waga: 94 g
 • rodzaj nośnika: karta pamięci microSD
 • GPS: tak
 • Wi-Fi: tak
 • sterowanie głosowe
 • zwolnione tempo
 • wodoodporna: do 10 m
 • dotykowy ekran LCD: 2 cale
 • dźwięk: stereo
     .
     Więcej informacji
     Marka GoPro
     Napisz własną recenzję
     Napisz opinię o produkcie:GoPro Kamera HERO7 Silver
     Twoja ocena

     Inne produkty tej marki

     1. -9%
      Rating:
      0%
      GoPro Statyw Tripod Mounts (ABQRT-002) GoPro
      Cena regularna 109,00 zł Cena specjalna 99,00 zł
     2. -22%
      Rating:
      0%
      GoPro Statyw 3-Way Grip Arm (AFAEM-001) GoPro
      Cena regularna 369,00 zł Cena specjalna 289,00 zł
     3. -19%
      Rating:
      0%
      GoPro Mocowanie Roll Bar Mount (GRBM30) GoPro
      Cena regularna 159,00 zł Cena specjalna 129,00 zł
     4. -15%
      Rating:
      0%
      GoPro Pokrowiec Casey (ABSSC-001) GoPro
      Cena regularna 269,00 zł Cena specjalna 229,00 zł