JULBO Okulary SHERPA SP X 5

SKU
3660576007772
Cena regularna 199,00 zł Cena specjalna 165,00 zł
Dostępność: Brak
Czas wysyłki:
Tego towaru nie mamy w naszym magazynie – sprowadzamy go od stałego dostawcy.
Inpost: 11.49 zł
Kurier DHL: 12.99 zł
Poczta Polska: 13.99 zł
Ocena:
90 % of 100

Solidny model okularów wysokogórskich, który rozprawi się z silnym promieniowaniem słonecznym. Z poliwęglanowymi soczewkami i skórzanymi, zdejmowanymi osłonkami. Lekkie, o prostej konstrukcji i elastycznych zausznikach.

Sherpa to lekkie, klasyczne okulary alpinistyczne. Ich zakrzywione zauszniki zaprojektowano tak, by zapewniały lepszą przyczepność podczas szybkiego poruszania się w górach.

Uwaga: nie zaleca się zakładania tych okularów podczas jazdy samochodem.

  • SOCZEWKI Poliwęglanowe Spectron 3+  Soczewki poliwęglanowe gwarantują komfort widzenia i wygodę noszenia. Chronią przed promieniowaniem ultrafioletowym i uderzeniami. Są lekkie. Poliwęglan rozjaśnia i wyostrza obraz. Jest twardy, odporny na zarysowania i ma idealnie równą grubość płytki. Spectron 3+ przeznaczono do całodziennej ochrony przed mocnym słońcem. Zatrzymują 88% światła widzialnego. Przechwytują 100% szkodliwego promieniowania UVA, UVB i UVC. Specjalny filtr antyrefleksyjny eliminuje powstające odblaski.
  • KATEGORIA SOCZEWKI I PRZEPUSZCZALNOŚĆ ŚWIATŁA Kategoria 3: intensywne światło słoneczne – 8%-18% Ten model przepuszcza 12% światła.
  • ROZSTAW NOSKA 1,9 cm
  • DŁUGOŚĆ ZAUSZNIKÓW 11 cm
  • SZEROKOŚĆ SOCZEWEK 5,4 cm
  • REGULOWANE ZAUSZNIKI 360° adjustable temples Końcówki zauszników można wyginać w każdym kierunku, tak by jak najlepiej je dopasować. Specjalny filtr antyrefleksyjny eliminuje powstające odblaski 
  • SKÓRZANE OSŁONY BOCZNE Dobrze chronią przed ostrym światłem słonecznym. Można je zdjąć w razie potrzeby.
  • TOTAL COVER Maksymalna ochrona przed promieniami słonecznymi w ekstremalnych warunkach. Szczególnie przydatna na śniegu i wodzie.
Więcej informacji
Marka Julbo
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:JULBO Okulary SHERPA SP X 5
Twoja ocena

Inne produkty tej marki