JULBO Okulary fotochromatyczne MONTEBIANCO ZEBRA

SKU
ID:43606
Dostępność: Brak
Tylko %1 pozostał
Czas wysyłki: -
Tego towaru nie mamy w naszym magazynie – sprowadzamy go od stałego dostawcy.
Inpost: 11.49 zł
Kurier DHL: 12.99 zł
Poczta Polska: 13.99 zł
Okulary fotochromatyczne. Klasyczny model dla wszystkich miłośników gór i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Soczewki gwarantują wysoką ochronę przed promieniowaniem słonecznym, a osłonki boczne można zdemontować.Montebianco Zebra to model, w którym spotykają się lekkość, doskonałość techniczna, prostota i styl. Świetnie się adaptują do niekorzystnych warunków. Świetnie się adaptują do niekorzystnych warunków.

Sprawdzają się w nasłonecznionych terenach górskich, nadmorskich i pustynnych. Wyposażono je w uchwyty na sznurek ułatwiające jego przymocowanie.
 • SOCZEWKI Fotochromatyczne Zebra Soczewki fotochromowe bardzo szybko reagują na zmiany oświetlenia – ciemnieją przy zwiększającym się natężeniu UV i rozjaśniają przy zmniejszeniu intensywności promieniowania świetlnego. Filtry fotochromowe stanowią skuteczną ochronę oczu zarówno w warunkach intensywnego promieniowania słonecznego, jak i niedostatecznego oświetlenia. Mają też zdolność filtrowania całego zakresu promieniowania UV.Powłoka antifog – zapobiegająca parowaniu szkieł.  Powłoka antyadhezyjna – zapobiega powstawaniu śladów po palcach; woda gładko spływa po szkłach, ułatwiając ich czyszczenie.
 • GRIP TECH Bardzo miękki materiał na zausznikach, który nie przykleja się do włosów. Mają też zdolność filtrowania całego zakresu promieniowania UV.Powłoka antifog – zapobiegająca parowaniu szkieł.  Powłoka antyadhezyjna – zapobiega powstawaniu śladów po palcach; woda gładko spływa po szkłach, ułatwiając ich czyszczenie.
 • GRIP TECH Bardzo miękki materiał na zausznikach, który nie przykleja się do włosów.

  Daje doskonały chwyt i wygodę.
 • CURVED TEMPLES Lekko zaokrąglone zauszniki – lepiej się trzymają głowy i twarzy.
 • TOTAL COVER Maksymalna ochrona przed promieniami słonecznymi w ekstremalnych warunkach. Szczególnie przydatna na śniegu i wodzie.
 • SIDE SHIELDS Odpinane osłonki boczne – zwiększają komfort noszenia, nie podrażniają skóry.
 • KATEGORIA SOCZEWKI I PRZEPUSZCZALNOŚĆ ŚWIATŁA Kategoria 2–4: fotochrom Przepuszczalność światła widzialnego: 7%-35%
 • ROZSTAW NOSKA 1,5 cm
 • DŁUGOŚĆ ZAUSZNIKÓW 13 cm
 • ŚREDNICA SOCZEWKI 6,2 cm
.
Więcej informacji
Marka Julbo
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:JULBO Okulary fotochromatyczne MONTEBIANCO ZEBRA
Twoja ocena

Inne produkty tej marki